Květen v naší družince

V květnu nám přálo počasí, a proto jsme většinu času trávili venku. Studenti AVU z Prahy pro nás připravili sportovní odpoledne na školním hřišti. Děti si vyzkoušely jízdu na invalidním vozíku, střelbu z luku, štafetu mezi kužely, překážkovou dráhu se slepeckou holí a jiné soutěže. Také jsme se zúčastnili sportovního zážitkového dne Spolu Bez Bariér. Pro maminky jsme přichystali  dárky ke Dni matek. V projektovém dni: „Smysly kolem nás“ si děti procvičily hravou formou sluch, čich, hmat a chuť. Rozloučili jsme se s kroužkem keramiky a každý si odnesl na památku zápich do květináče-včeličku. A teď už se těšíme na červen, poslední měsíc v tomto školním roce.

Máslová Monika, ŠD VI

tn_obrazek_19795.jpg